SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 130 000 €
(11 414 € / м²)
Распродаја
4
2+
99 м²
Chemin du Parc Saramartel, Antibes

спаваћа соба4
равно99 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A44572ROJ06 - This exceptional top-floor 3 bedroom apartment spans 99 m² across the uppermost level. It has been designed to maximize light and openne...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin du Parc Saramartel, Antibes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Leggett Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству