Листа понуда
7
7
7
520 000 €
(7 536 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Chemin des Rastines, Antibes
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
69 м²
купатила
Преведи на Енглески
iad France - Sulyvan Pereira (06 01 85 33 52) vous propose : Appartement neuf 3 pièces – Vue mer exceptionnelle – Antibes (06)Découvrez ce superbe app...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Отворени животни простор
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
106дана
Ажурирано:
25дана
Пријави оглас
Локалитети
Chemin des Rastines, Antibes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.