SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
299 000 €
(3 785 € / м²)
Распродаја
4
1
79 м²
Place de l’Hôtel de Ville, Annemasse

спаваћа соба4
равно79 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement T4 d'environ 79 m² idéalement situé au 1er étage d'une résidence de quatre niveaux à Annemasse. Offrant un cadre de vie fonc...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Place de l’Hôtel de Ville, Annemasse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству