SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
275 000 €
(4 508 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Place de l’Hôtel de Ville, Annemasse

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Elodie Ribiere vous propose: Appartement T3 61m2 Annemasse Découvrez ce charmant appartement de 3 pièces situé à 17 minutes à pied du par...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојени тоалетМашина за прање вешаПриродно светло

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Place de l’Hôtel de Ville, Annemasse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству