SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
130 350 €
(1 810 € / м²)
Распродаја
3
1
72 м²
Place de Verdun, Allevard

спаваћа соба3
равно72 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Fanny Carceles vous propose: À vendre – Appartement T3 avec extérieur – Centre-ville d’Allevard – vendu occupéEn plein centre d’Allevard,...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Place de Verdun, Allevard
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству