SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
110 000 €
(3 056 € / м²)
Распродаја
2
1
36 м²
Place Jean Jaurès, Albi

спаваћа соба2
равно36 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Albi centre, appartement de type T2 de 36,50 m2 , Le bien se compose d'une entrée, d'une cuisine ouverte sur le séjour, d'une chambre, d'une salle d'...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 75дана
Ажурирано: 75дана

Локалитети

Place Jean Jaurès, Albi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Patrimoine Immobilier - l'Adresse - Albi Patrimoine Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству