SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
389 000 €
(2 947 € / м²)
Распродаја
4
1
132 м²
Route des Milelli, Ajaccio

спаваћа соба4
равно132 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce spacieux appartement T4 de 132m2 situé dans le quartier du Finosello au sein d'une résidence calme et arborée avec vue dégagée sur la vég...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Route des Milelli, Ajaccio
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Terra Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству