SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
370 000 €
(4 353 € / м²)
Распродаја
3
1
85 м²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Cet ancien appartement type 4 transformé en type 3 en 2025, situé au coeur de la ville d'aix les bains vous permet de bénéficier à toutes commodités (...

Гас
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Alp'elite Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству