SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
220 000 €
(7 586 € / м²)
Распродаја
1
1
29 м²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

спаваћа соба1
равно29 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au 6eme étage, cet appartement 1 pièce offre un cadre de vie recherché, alliant luminosité, vue dégagée et agencement optimisé, au cœur d’un en...

Друго
Старост понуде: 43дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Planifique Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству