SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
145 000 €
(5 370 € / м²)
Распродаја
1
1
27 м²
Chemin des Plaideurs, Aix-en-Provence

спаваћа соба1
равно27 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À quelques pas seulement du cœur vibrant d'Aix-en-Provence, découvrez ce charmant appartement de type 1, idéalement situé au 4ème étage d'une copropri...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Chemin des Plaideurs, Aix-en-Provence
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству