SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
677 304 €
(7 697 € / м²)
Распродаја
5
1
88 м²
Rue du Mont Blanc, Aime-la-Plagne

спаваћа соба5
равно88 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce magnifique appartement F5 de 88.70 m², situé au rez de jardin, dans immeuble de standing, offrant une vue imprenable sur les montagnes. C...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue du Mont Blanc, Aime-la-Plagne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ENEO IMMOBILIER BOURG SAINT MAURICE

Слични огласи

Слично у иностранству