SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
478 000 €
(2 656 € / м²)
Распродаја
6+
1
180 м²
Rue Denfert-Rochereau, Agen

спаваћа соба6+
равно180 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dans un quartier très prisé, du centre-ville d'Agen, vous ne pourrez que succomber aux charmes de ce magnifique appartement duplex.

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue Denfert-Rochereau, Agen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BSK Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству