SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
69 800 €
(1 702 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Rond-Point des Vignerons, Agde

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4%immobilier Agde vend appartement composé d'une entrée, d'un salon séjour avec cuisine US, d'une alcôve, d'une salle d'eau avec wc . Prévoir petit tr...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rond-Point des Vignerons, Agde
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

4% IMMOBILIER AGDE - G3I

Слични огласи

Слично у иностранству