SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
157 800 €
(5 260 € / м²)
Распродаја
2
1
30 м²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

спаваћа соба2
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1000% IMMOBILIER vous propose en EXCLUSIVITÉ et en BAISSE DE PRIX, au Cap d’Agde dans le secteur très recherché du Môle : un appartement avec PARKING ...

Електрични
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

1000% Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству