SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
192 000 €
(5 818 € / м²)
Распродаја
2
1
33 м²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

спаваћа соба2
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans un environnement verdoyant, proche du centre international de tennis, logement de type deux pièces livré en 2023 d'une surface de 34 m2.Lumineux,...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 248дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Pacull Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству