SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
335 537 €
(83 884 € / м²)
Распродаја
2
2+
4 м²
Las Terrenas - El Limón, Las Terrenas

спаваћа соба2
равно4 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubre este hermoso apartamento de 2 habitaciones en el exclusivo proyecto Balcones, ideal para vivir o invertir en una de las zonas mas atractivas...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Las Terrenas - El Limón, Las Terrenas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

FEDE™ REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству