SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
348 321 €
(2 354 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
148 м²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

спаваћа собаatypical
равно148 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover the calm and beauty of beachfront living with Unit C1, a 2-bedroom, 2.5-bathroom condo located in Building C on the 1st floor of Xiwara in El...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Patrick Johnston

Слични огласи

Слично у иностранству