SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
367 005 €
(2 823 € / м²)
Распродаја
2
2+
130 м²
Higüey

спаваћа соба2
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This fantastic residential project in Cap Cana Village offers elegant 1 and 2-bedroom apartments designed for comfort and style. Spread across two mod...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Higüey
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Coldwell Banker Prime Realty

Слични огласи

Слично у иностранству