SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
83 818 €
(1 470 € / м²)
Распродаја
1
1
57 м²
Higüey

спаваћа соба1
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to Larimar City Condos, an exclusive eco-luxury residential development nestled 100 meters above sea level, offering breathtaking panoramic v...

Друго
Старост понуде: 354дана
Ажурирано: 143дана

Локалитети

Higüey
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Blue Caribbean Properties

Слични огласи

Слично у иностранству