SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
157 877 €
(1 579 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
100 м²
Higüey

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This spacious, fully furnished 2-bedroom, 2-bathroom condo is the perfect blend of comfort, privacy, and convenience. Located on the ground floor of a...

намештен
Старост понуде: 414дана
Ажурирано: 368дана

Локалитети

Higüey
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Shereen Miranda Group

Слични огласи

Слично у иностранству