SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
676 173 €
(3 019 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
224 м²
Avenida Raúl Labbé, Lo Barnechea

спаваћа собаatypical
равно224 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent apartment for sale in Jardín Costanera, Raúl Labbé, Lo Barnechea. Very good northwest orientation, unobstructed views to the north, modern d...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenida Raúl Labbé, Lo Barnechea
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Coldwell Banker Los Trapenses

Слични огласи

Слично у иностранству