SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
688 881 €
(3 848 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
179 м²
Noruega, Las Condes

спаваћа собаatypical
равно179 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern apartment in Las Condes with a privileged view on the 10th floor. Entrance hall, full guest bathroom, living-dining room with access to a large...

Друго
Старост понуде: 48дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Noruega, Las Condes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Coldwell Banker Los Trapenses

Слични огласи

Слично у иностранству