SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 999 999 Kč
(28 985 Kč / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Peškova, Усти над Лабом

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумДа
терасаНе

Опис

Prodej investičního bytu 3+1 s balkonem, 68 m² – Ústí nad Labem - Skalka.
Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 68 m², kte...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Peškova, Усти над Лабом
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DůmRealit

Ing. Markéta Pokrovskij