SUPA24
Остало
Остало
Остало
3 950 000 Kč
(75 962 Kč / м²)
Распродаја
2
1
52 м²
S. K. Neumanna, Stochov

спаваћа соба2
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумДа
терасаНе

Опис

Prodej bytu 2+KK o výměře 52 m² + balkon 1,5 m² + sklep 2 m² ve městě Stochov - ul. S. K. Neumanna. Byt se nachází ve druhém patře zatepleného, udržo...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

S. K. Neumanna, Stochov

Грађански садржаји

DůmRealit

Eva Vondrová

Слични огласи

Слично у иностранству