SUPA24
Остало
Остало
Остало
9 500 000 Kč
(135 714 Kč / м²)
Распродаја
3
1
70 м²
Bergerova, Praha 8

спаваћа соба3
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme k prodeji světlý a velmi prakticky řešený byt 3+kk (70 m²) se zasklenou lodžií (6 m²) v klidné a zelené části Kobylis, na adrese Bergerova 11...

Друго
Старост понуде: 38дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

Bergerova, Praha 8
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Martin Frolík - FLAT INVEST & Reality

Слични огласи

Слично у иностранству