SUPA24
Остало
Остало
Остало
8 845 000 Kč
(145 000 Kč / м²)
Распродаја
2
1
61 м²
Jičínská, Praha 3

спаваћа соба2
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme k prodeji krásný byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 61 m² ve velmi žádané lokalitě Prahy 3 – Žižkova, pouhou minutu chůze od stanice metra...

Делимично намештено
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Jičínská, Praha 3

Грађански садржаји

MAHOON real estate s.r.o.

Ing. Eduard Mráz

Слични огласи

Слично у иностранству