Листа понуда
16
16
16
18 550 000 Kč
(123 667 Kč / м²)
Распродаја
4
1
150 м²
Škrétova, Praha 2
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
Прелив
спаваћа соба
4
равно
150 м²
купатила
Преведи на Енглески
Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného světlého bytu 4kk v žádané lokalitě v Praze.
Popis bytu:
Velký byt nabízí komfortní dispozici ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Каменски радови
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Прелив
Пријави оглас
Локалитети
Škrétova, Praha 2
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Праг
Praha 2
Vinohrady
Контактирајте продавца
Позови