Листа понуда
17
17
17
8 450 000 Kč
(145 690 Kč / м²)
Распродаја
2
1
58 м²
Praha 1
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
Прелив
спаваћа соба
2
равно
58 м²
купатила
Преведи на Енглески
Prodej světlého bytu 2+kk s lodžií, 63 m² – Praha 15, Hostivař (Slunečný vršek)
Nabízím k prodeji světlý a velmi dobře dispozičně řešený byt 2+kk s...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Новоградња
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Мешовито
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
10дана
Ажурирано:
8дана
Прелив
Пријави оглас
Локалитети
Praha 1
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Праг
Praha 1
Контактирајте продавца
Позови