SUPA24
Остало
Остало
Остало
6 390 000 Kč
(114 107 Kč / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
Goldscheiderova, Плзењ

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk a podlahové ploše 60,54 m² s lodžií, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží moderního bytového domu v oblíbe...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Goldscheiderova, Плзењ
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HVB Real Estate s.r.o.

Naděžda Marešková

Слични огласи

Слично у иностранству