SUPA24
153 900 €
(1 539 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
100 м²
Моско Москов, Велико Търново

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ВИСОКОКАЧЕСТВЕНО СТРОИТЕЛСТВО !!!! Екипът на Виктория имоти предлага на Вашето внимание прекрасен апартамент, разположен в новостроящ се жилищен комп...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Моско Москов, Велико Търново
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ВИКТОРИЯ ИМОТИ ЕООД

Слични огласи

Слично у иностранству