SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
111 000 €
(1 388 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
80 м²
Велико Търново

спаваћа собаatypical
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Имоти Търновград Ви предлага за продажба тристаен апартамент в гр. Велико Търново. кв. Чолаковци. На площ от 80 кв.м. са разположени две спални, хол, ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 83дана
Ажурирано: 83дана

Локалитети

Велико Търново
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТИ ТЪРНОВГРАД

Слични огласи

Слично у иностранству