SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
124 990 €
(2 155 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
58 м²
Блян, Варна

спаваћа собаatypical
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

- АКТ 16 - НОВА ТУХЛА - ПАНОРАМА - ЗАВЪРШЕН ДО 'КЛЮЧ' - ПРОСТОР Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85819 Консултант Недвижими Имоти ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторПогледСпратТип зградеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Блян, Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

НОВ ДОМ 1

Слични огласи

Слично у иностранству