SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
82 889 €
(1 928 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
Николай Хайтов, Варна

спаваћа собаatypical
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Адрес недвижими имоти Ви предлага за продажба 2 бутикови жилищни сгради в един парцел с морска панорама в кв.Акчелар. Модерна архитектура, изчистен...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратТип зградеОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Николай Хайтов, Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС

Слични огласи

Слично у иностранству