SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
230 000 €
(1 586 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
145 м²
бул. Цар Освободител, Варна

спаваћа собаatypical
равно145 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

АДРЕС недвижими имоти предлага чудесен тристаен апартамент тип мезонет в един от най-желаните райони на гр. Варна. Имотът е напълно обзаведен и оборуд...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

бул. Цар Освободител, Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС

Слични огласи

Слично у иностранству