SUPA24
130 000 €
(2 203 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
59 м²
Варна

спаваћа собаatypical
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

АДРЕС предлага за продажба тристаен апартамент с функционално разпределение в кв.Младост 1. Имотът е с площ от 59 кв.м. и се състои от кухня с усвоен...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС

Слични огласи

Слично у иностранству