SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
193 599 €
(1 600 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
121 м²
Балатон, Варна

спаваћа собаatypical
равно121 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

.Адрес недвижими предлага за продажба ТРИСТАЕН ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ сграда.Апартамента е с площ 121 кв.м., разположен на втори етаж ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Балатон, Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС

Слични огласи

Слично у иностранству