SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
274 000 €
(2 884 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
95 м²
Варна

спаваћа собаatypical
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ЕРА Варна Тренд предлага за продажба тристаен, обзаведен, югоизточен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. Трошево. Имотът е със застроена площ 77,4...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЕРА ВАРНА ТРЕНД

Слични огласи

Слично у иностранству