SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
98 500 €
(1 539 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
Антон Страшимиров, Варна

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ексклузивен имот само в Явлена! Двустаен апартамент с площ 64 кв.м., на пети, среден и покрит етаж от общо осем, с асансьор. Сградата е след Акт 14, ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Антон Страшимиров, Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА

Слични огласи

Слично у иностранству