SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
104 288 €
(1 604 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
65 м²
Боян Бъчваров, Варна

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухня и трапезария, спалня, баня с тоалетна, гардеробна, тераса. Имотът ще се издава по БДС с възможност з...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Боян Бъчваров, Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС

Слични огласи

Слично у иностранству