SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
103 000 €
(1 635 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
Варна

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Готов за Кредитиране / Панорамен / ТОП Локация / Опция за Паркомясто на Преференциална цена Консултант недвижими имоти: Теодор Топалов - 0895 501 00...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Варна
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

НОВ ДОМ 1

Слични огласи

Слично у иностранству