SUPA24
Остало
Остало
Остало
68 500 €
(979 € / м²)
Распродаја
2
1
70 м²
Sunny Day 6, Тънково

спаваћа соба2
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-Bedroom Apartment with Pool View | Sunny Day 6, Sunny Beach
IBG Real Estates offers for sale this fully equipped and ready to use 2-bedroom apartmen...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Sunny Day 6, Тънково
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Слични огласи

Слично у иностранству