SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
99 900 €
(3 223 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
31 м²
Цар Симеон, Свети Влас

спаваћа собаatypical
равно31 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We present to your attention fully furnished studio apartment with mountain views in the sea front complex Onyx beach residence. The studio is situate...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Цар Симеон, Свети Влас
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KC Properties

Слични огласи

Слично у иностранству