SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
77 000 €
(1 100 € / м²)
Распродаја
1
1
70 м²
1-ва, Свети Влас

спаваћа соба1
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Brand new apartment, 70 sq.m., in Sveti Vlas, no maintenance fee! We offer for sale newly built apartment (2025) in the sea resort of Sveti Vlas, with...

Друго
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

1-ва, Свети Влас
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KC Properties

Слични огласи

Слично у иностранству