SUPA24
Остало
Остало
Остало
99 000 €
(2 250 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
1-ва, Свети Влас

спаваћа собаatypical
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Beachfront Studio with Sea & Pool View | Premier Fort, Sveti Vlas
We offer for sale a stylish and functional studio apartment, located in the prestigi...

Друго
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

1-ва, Свети Влас
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Слични огласи

Слично у иностранству