SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
150 000 €
(2 273 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
66 м²
ж.к. Люлин 4, София

спаваћа собаatypical
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Реф. 013506 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Люлин 4, гр. София. Основни параметри: - Тип ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

ж.к. Люлин 4, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

БАС ПРОПЪРТИС

Слични огласи

Слично у иностранству