SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
200 016 €
(2 174 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
92 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Тристаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна и тераса. Възможност за покупка на гараж ил...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству