SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
205 028 €
(1 971 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
104 м²
Дико Илиев, София

спаваћа собаatypical
равно104 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Тристаен апартамент с РЗП- 103,55м?, ЗП-85,24м?, с включен склад 33-2,57м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, две спални, ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Дико Илиев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству