SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
133 621 €
(2 265 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
59 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Двустаен апартамент с площ 59,57м2 /ЗП 51,27м2. Към жилището има прилежащ двор с площ от 18,79кв.м. Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству