SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
320 000 €
(4 384 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
73 м²
Солунска, София

спаваћа собаatypical
равно73 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ARCO REAL ESTATE продава просторен и светъл 3-стаен апартамент в центъра на София. Ако искате да живеете в сърцето на София, само на метри от пешеход...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Солунска, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству