SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
276 624 €
(2 405 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
115 м²
Бързарица, София

спаваћа собаatypical
равно115 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ARCO REAL ESTATE предлага на Вашето внимание тристаен апартамент,в новострояща се малка сграда в кв.Овча Купел. Сградата се намира в близост до парк ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Бързарица, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству